Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
Men's Week
PL EN
31 V 2016

Men’s Week

Doświadczony manager zdradzający sekrety skutecznego zarządzania złożonymi procesami i równoważenia życia zawodowego z prywatnym? Skoki ze spadochronem dla zuchwałych? Profesjonalny tancerz udowadniający, że muzyka w tańcu wcale nie przeszkadza? Pokazy multimedialne w sercu SGH? Barista pokazujący wyższy wymiar picia kawy? Nauka samoobrony na warsztatach z krav magi? Tak!

Men’s Week to pięć ekscytujących, energetycznych, przepełnionych atrakcjami męskich dni. Odpowiedź na potrzeby zdolnych i świadomych własnej wartości młodych ludzi – studentów warszawskich uczelni. Dziesiątki spotkań, warsztatów i atrakcji, multum konkursów i wielki happening na Auli Spadochronowej – centralnym punkcie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Wszystkie wydarzenia wsparliśmy marką Obolon – jesteśmy dumni!

Dzień Dobroczynności

16.03.2016 - to szczególny dzień, ponieważ odbył się Dzień Dobroczynności na rzecz dzieci oraz ofiar konfliktu ...

zobacz więcej
Hive&Obolon

Hive61 to comiesięczne spotkania poznańskiej społeczności skupiającej startupy - młodych przedsiębiorców...

zobacz więcej
Obóz integracyjny Czarniecka 2015

Wczoraj rozpoczął się legendardy i jedyny w swoim rodzaju obóz zerowy Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Czarniecka...

zobacz więcej
Spektakl "Antygona w Nowym Jorku"

Dnia 15.05.2015 o godz. 19:00 w Teatrze Nowym dobył się pokaz spektaklu "Antygona w Nowym Jorku" w reżyserii...

zobacz więcej