Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
Dzień Dobroczynności
PL EN
7 IV 2016

Dzień Dobroczynności na rzecz dzieci oraz ofiar konfliktu w Ukrainie

16.03.2016 – to szczególny dzień, ponieważ odbył się Dzień Dobroczynności na rzecz dzieci oraz ofiar konfliktu w Ukrainie.

Głównym celem projektu było pozyskanie środków pieniężnych niezbędnych do udzielenia pomocy wychowankom trzech domów dziecka ze wschodu Ukrainy, z miast Mariupol, Krasnoarmejsk i Mikołajew. Pomoc będzie też udzielona poprzez organizowanie w ramach akcji „DZIECI MAJDANU – RATUNEK” leczenia w polskich placówkach medycznych dla dzieci będących ofiarami konfliktu zbrojnego na Ukrainie, które nie mogą liczyć na odpowiednia opiekę na miejscu.

W ramach Dnia Dobroczynności odbyła się AUKCJA CHARYTATYWNA połączona z KONCERTEM oraz LOTERIĄ FANTOWĄ. Wydarzenie uświetniły takie osobistości jak Czesław Mozil, Weronika Marczuk, Katarzyna Pakosińska, Yuri Mazurenko i wielu innych.

Cieszymy się, że marka Obolon mogła wspomóc tak szczytny cel.

Hive&Obolon

Hive61 to comiesięczne spotkania poznańskiej społeczności skupiającej startupy - młodych przedsiębiorców...

zobacz więcej
Obóz integracyjny Czarniecka 2015

Wczoraj rozpoczął się legendardy i jedyny w swoim rodzaju obóz zerowy Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Czarniecka...

zobacz więcej
Debata ekspercka "Je suis Donbass"

Dnia 18.05.2015 o godz. 18:00 w Gazeta Cafe odbyła się politologiczna debata "Je suis Donbass? Europa wobec wojny na...

zobacz więcej