Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
PL EN
13 X 2016

THE HYPNOTUNEZ w Warszawie!

Na zaproszenie Festiwalu Filmowego UKRAINA! odwiedzi Polskę prawdziwa muzyczna petarda – ukraiński zespół The Hypnotunez. Ich muzyka to połączenie swingu, jazzu oraz innych gatunków tanecznych w klimatach retro, z dziką punk rockową werwą i spontanicznością. Zagrają 22 października w warszawskim barzeStudio.

22 października, godz. 22:30  barStudio, pl. Defilad 1. Bilety w cenie 15 zł do kupienia przed koncertem. Można również dokonać rezerwacji pod adresem: ukrainaff@gmail.com

Zespół The Hypnotunez tworzy 5 muzyków. Klasyczne instrumentarium big bandowe, takie jak choćby kontrabas, puzon czy trąbka w mariażu z „brudnym undergroundowym brzmieniem, od razu porywa widownię do tańca. W stylu Ukraińców można usłyszeć też pozytywne odniesienia do najlepszych wzorców gatunku, jak choćby Gogol Bordello czy Manu Chao. Zapraszamy Warszawiaków i Ukraińców na najbardziej energetyczną imprezę w mieście.

Skład zespołu:

Gera „The Hypno” Louidze – wokal, kontrabas

Oleh Prokopchuk – gitara

Sergey Suzdalcev – perkusja

Timur Akhtamov – saksofon

Vladimir Linnik – puzon

Po koncercie fanów Spike’a Jonze’a zapraszamy na imprezę z okazji jego urodzin! Usłyszymy m.in. artystów, z którymi współpracował oraz zobaczymy wideoklipy, które dla nich zrealizował.

Zobacz również:

Ukraina! Program Festiwalu

Przedstawiamy program Festiwalu Filmów Ukraińskich UKRAINA! Festiwal odbędzie się w dniach 20 – 23 października w Kinie...

zobacz więcej
Ukraina! Festiwal filmowy 2016

UKRAINA! Festiwal Filmów Ukraińskich to pierwsze tego typu wydarzenie w Warszawie. Oprócz pokazów...

zobacz więcej
Festiwal Teatru Ukraińskiego "Wschód-Zachód"

Międzynarodowy Festiwal Teatru Ukraińskiego w Krakowie „Wschód...

zobacz więcej