Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
PL EN
8 IX 2020

Staropramen Sound of the City: Łona, Webber & The Pimps

Pomimo Covidu, ale z wszelkimi zabezpieczeniami oraz przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i ograniczeń zorganizowaliśmy w ostatni weekend sierpnia (28.08.2020r.)  wraz marką Staropramen oraz naszym wieloletnim partnerem HotSpot we Wrocławiu, koncert Staropramen Sound of The City: Łona, Webber & The Pimps, którego głównymi gwiazdami byli znani raperzy Łona i Webber.

Po prawie czterech latach od ostatniego albumu duet powrócił z premierowymi kawałkami. Na plaży HotSpot razem z zespołem The Pimps, po raz pierwszy zagrali na żywo premierowe kawałki ze swojej nowej epki „Śpiewnik domowy” – najbardziej koncepcyjnego wydawnictwa szczecińskiego duetu. Nie zabrakło również utworów z poprzednich wydawnictw duetu.

O „Śpiewniku” autorzy piszą: „Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku”; z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.”

Bawiliśmy się doskonale! Sprzyjał nam ciepły letni wieczór oraz piwo Staropramen w promocji 5+1 gratis!

Do zobaczenia za rok!

Zobacz także:

UDH z Diamentem Forbesa za 2020

Nasz firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2020.

zobacz więcej
Anuga 2019

w 100-lecie najważniejszych światowych targów żywności i napojów w Kolonii nie mogło nas tam zabraknąć.

zobacz więcej
Nowe piwo na polskim rynku

Marka Estrella Galicia, która zajmuje dziś czwarte miejsce na hiszpańskim rynku, rozpoczęła ekspansję

zobacz więcej
Polsko-Koreańskie spotkanie biznesowe

Egzotyczny export -import. Ponownie wzięliśmy udział w polsko-koreańskim spotkaniu biznesowym...

zobacz więcej