Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
Lwowskie - nr 1 w Ukrainie
PL EN
25 III 2021

Po raz pierwszy w historii marka „Lvivske” oficjalnie stała się numerem 1 wśród brandów piwnych na Ukrainie z udziałem w rynku na poziomie 14,6% * w 2020 roku. Symboliczne jest, że stało się to w roku jubileuszu Browaru Lwowskiego, który obchodził 305-lecie. Lvivske to brand, który od wieków jednoczy Ukraińców i uosabia prawdziwe ukraińskie wartości. Browar z małego, regionalnego urósł do rangi lidera rynku. Wynik raportu jest najlepszym potwierdzeniem uznania dla marki. Tym cenniejsze jest to osiągnięcie, gdyż nastąpiło mimo skutków pandemii, spadającego popytu konsumenckiego i agresywnego otoczenia konkurencyjnego.

* Obliczenia PJSC „Carlsberg Ukraina” są częściowo oparte na danych zawartych w raportach Nielsena z audytu handlu detalicznego w kategorii Piwo za ostatnie 12 miesięcy (od stycznia 2020 do grudnia 2020) na rynku sklepów detalicznych na Ukrainie. dnia 01.02.2021 © 2021, LLC „ASNielsen Ukraina”).

Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) to wiodący na świecie dostawca danych analitycznych na temat zachowań konsumentów i zwyczajów zakupowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nielsen.com.