Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
Oktoberfest
PL EN
5 X 2015

International Oktoberfest we Wrocławiu

to jedno z najbardziej znaczących, największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń biznesowych na Dolnym Śląsku, na którym mieliśmy zaszczyt zaprezentować nasze piwa Oktoberfestowe – Spaten, Lowenbrau oraz Franziskaner, a także zaprezentowaliśmy jako jedyni napój bezalkoholowy – Kwas Chlebowy, który cieszył się wśród wszystkich gości niebywałą popularnością.

Głównymi organizatorami, którzy zadbali o wyjątkowość tego spotkania były Brytyjsko- Polska Izba Handlowa, Amerykańska Izba Handlowa w Polsce oraz Polsko– Niemiecka Izba Przemysłowo– Handlowa. Tegoroczna edycja International Oktoberfest połączyła najlepsze tradycje dotychczasowych spotkań oraz przykłady tradycyjnego jedzenia i kultury poszczególnych krajów reprezentowanych przez Izby.

Na spotkaniu obecni byli ambasadorowie i konsulowie generalni, a także przedstawiciele władz lokalnych. Wśród przybyłych gości nie zabrakło także znanych i popularnych osób. Jak co roku International Oktoberfest licznie odwiedzili przedstawiciele firm członkowskich i sympatycy wszystkich trzech organizacji, a także reprezentanci wrocławskiego korpusu dyplomatycznego.

Prowadząca spotkanie Agnieszka Cegielska przez cały wieczór utrzymywała wspaniałą atmosferę, dodając gościom energii bez względu na niespodziewany deszcz. Wśród atrakcji wieczoru nie zabrakło uroczystego odbicia beczki, cudownej muzyki tworzącej niepowtarzalny klimat, którą grała istniejąca już od 1823 roku Orkiestra Bawarska Musikkapelle Niederwangen, a także pokazów tanecznych i loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami.

Cel spotkań International Oktoberfest, jakim jest integracja managerów najwyższego i średniego szczebla firm zrzeszonych w międzynarodowych izbach, ich klientów, partnerów biznesowych i firm zaprzyjaźnionych z terenu Dolnego Śląska ponownie został osiągnięty z 100 % sukcesem.