Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
PL EN
12 XII 2022

Highclere Castle, super premium London Dry Gin to marka ściśle związana z angielsko-walijskim rodem hrabiów Carnarvon – właścicieli legendarnego zamku Highclere położonego w Hampshire w południowej Anglii.

Trunek ten subtelnie łączy smak jałowca, skórki pomarańczowej i cytrynowej, kwiatu limonki, kardamonu oraz kolendry. By uzyskać łagodny finisz i nutkę zbożową w zapachu dodawany jest owies z własnej posiadłości (gin powstaje w najstarszej angielskiej destylarni, działającej przy zamku od 1802 roku).

Highclere Castle został wprowadzony na rynek w 2019 roku, początkowo tylko w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, i od tego czasu zdążył zdobyć aż 56 międzynarodowych nagród na światowych targach i wystawach, przyciągając tym samym uwagę całej branży.

Gin Highclere Castle znajduje się w ofercie najbardziej ekskluzywnych restauracji i hoteli na całym świecie. Marka została bardzo entuzjastycznie przyjęta także w Polsce.

Z dumą informujemy, że Highclere Castle Gin dołącza do bogatej gamy alkoholi w portfolio United Distribution Holding i jest dostępny w ofercie naszych przedstawicieli handlowych.