Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
PL EN
1 X 2019

Corona SunSets Hour 2019

Wraz z końcem cieplych letnich dni zakończyliśmy coroczną trasę Corona SunSets Hour, podczas której odwiedziliśmy najgorętsze miejscówki w kraju, by dostarczyć Wam mnóstwo świetnej muzyki
i doskonałej zabawy w stylu Corony.

Błysk fleszy, najlepsze brzmienia muzyczne, brokat, akrobacje na desce, a to wszystko w towarzystwie schłodzonego i delikatnego smaku złotego trunku!

Na parkiet zapraszała Oly., czyli Aleksandra Komsta.  Artystka pochodzi z Nałęczowa, obecnie przebywa w Poznaniu. Tworzy melancholijną muzykę o lekkim zabarwieniu elektronicznym. W 2015 roku wydała swoją pierwszą debiutancką płytę Home, z takimi utworami jak „Afterlife” czy „The Loneliest Whale On Earth” z udziałem islandzkiego wokalisty, Low Roara.

Oly. działała również z takimi artystami jak Andrzej Smolik czy Fismoll oraz grała na wielu festiwalach, w tym dla widowni Open’era, Halfwaya, Spring Breaka, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych. W listopadzie ub.r. wokalistka wydała drugi album Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła z 15 utworami, wydanych w języku polskim oraz angielskim. W piosence „Zniknę zniknę” współtworzyła z Smolikiem, a w „There Is No One” z Baaschem.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz także:

Corona - podsumowanie

Konkurs "Słoneczne wakacje z Coroną" został zakończony, zwycięzcy wytypowani, nagrody dostarczone...

zobacz więcej
Corona Sunsets Hour

Wraz z końcem lata zakończyła się seria imprez Corona Sunsets Hour, które organizowaliśmy przez dwa miesiące...

zobacz więcej
Corona SunSets Hour 2018

Corona SunSets Hour - w tym roku klasyczny van Corony zagościł w ośmiu gorących...

zobacz więcej
Corona Sunsets Session

26.08 nad Odrą we Wrocławiu na największej plaży miejskiej w Polsce – Hot Spot, odbył się festiwal Corona SunSets...

zobacz więcej