Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Ukraineczka"

Jeśli poszukujesz smacznej tradycyjnej kuchni ukraińskiej i litewskiej oraz wyjątkowej atmosfery to znakomicie trafiłeś. Restauracja Ukraineczka oferuje wyborne tradycyjne dania kuchni kresowej, ludową muzykę oraz profesjonalną i miłą obsługę. Właściciele oraz obsługa wywodzą się z Litwy i Ukrainy dlatego masz pewność co do oryginalności przyrządzanych dań.

W czasie pobytu w naszej restauracji pragniemy abyś zapomniał o wszech obecnym zgiełku, rozluźnił się i poczuł spokojny sielski klimat ukraińskich stepów. Oferujemy smakowite i fenomenalne dania przygotowane według tradycyjnych, starych receptur wywodzących się z ziem Ukrainy i Litwy. Począwszy od prawdziwego ukraińskiego barszczu z pampuchami, przez pyszne litewskie cepeliny, pomidorki w occie, dranik ziemniaczany faszerowany mięsem i zapiekany z serem, aż po SALO, wyśmienitą, unikalną ukraińską słoninkę. Pragnienie najlepiej ugasi łyk kwasu chlebowego, będącego starodawnym napojem Słowian oraz niespotykane ukraińskie piwo, którego dla Państwa przygotowaliśmy aż 10 gatunków.

Do Państwa dyspozycji oferujemy wyjątkowy lokal na 50 miejsc, wzorowany na tradycyjnych kresowych karczmach, przesycony ukraińską i litewską kulturą. Na miejscu przywitają Państwa nasi pracownicy ubrani w ludowe stroje i zapoznają z kulinarną ofertą.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej restauracji i delektowania się nie tylko smakowitymi daniami, niespotykanymi w innych restauracjach w Szczecinie, ale urokliwym klimatem wyjątkowej i jedynej kultury ukraińskiej i litewskiej.

Dowiedz się więcej...

"Chinkalnia"

«Chinkalnia» to restauracja, której głównym daniem są chinkali – soczyste woreczki z ciasta nadziewane cielęcin...

zobacz więcej
"Dos Tacos"

Dos Tacos – Mexican Grill w Warszawie. Naszym celem stało się zaprezentowanie Wam najlepszej i najbardziej autentycz...

zobacz więcej
"Dream Club"

Dream Club, to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych klubów w Polsce. Dream Club, to stylizowane wnętrza...

zobacz więcej
"Do jutra"

Przestrzeń DOJUTRA - nakarmi i napoi, a także wyda porcję emocji i wspomnień na wynos....

zobacz więcej