Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"U sióstr"

Restauracja ukraińskiej kuchni “U sióstr” znajduje się w centrum Warszawy na ulicy Złota, 63A macie Państwo niepowtarzalną okazję spróbować tradycyjnej kuchni ukraińskiej .

Dwie sali, puszne ukraińskie jedzenie, przyjazna obsługa zadowolą najbardziej wymagających gości.

W naszej restauracji “sióstry” nakrywają wielki stół w najlepszych ukraińskich tradycjach z potraw prygotowanych na starych przepisach naszych babć. W meni restauracji mozecie znależć potrawy, które są najbardziej znane na Ukrainie – barszcz z pampuszkami, pierogi, kluski, kiełbasa domowa, kwas…Na deser naleśniczki z róznymi dodatkami, miodowyk…

Nasi goście mogą nie tylko cieszyć się smakiem ukraińskich potraw, ale także dotknyć się do kulturalnych tradzcje Ukrainy. Tutaj znajdziecie starożytne ręcznie robione obrazy i ręczniki, które przypominają o dzieciństwie lub o rodzinnym domu na Ukrainie.

W drugiej salie na ścianach możecie zobaczyć obrazy Bachowoji Galiny wykonane pastelowo, które akceptują dobry humor, inspirują na nowe pewni osiągniącie. Yesteśmy pewni, że zwiedzyc restauracje “U sióstr” jednego dnia, to stacie stałym i ulubionym gościem.

Dowiedz się więcej...