Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"U rzeźników"

Restauracja „U Rzeźników” to miejsce łączące prostotę z precyzją. Klasyczne dania kuchni polskiej w nowatorskiej odsłonie. Wyróżnia się stosowaniem metody sous vide – czyli innowacyjną techniką obróbki termicznej. Dzięki temu, mięso serwowane w restauracji nabiera bogatego aromatu i intensywnego smaku, zyskując na jakości oraz pozostając delikatnym i lekkostrawnym. Nasze menu wpisuje się więc w filozofię ruchu „slow food”, jest to połączenie wyselekcjonowanych produktów z 200-letnią francuską tradycją gotowania.

Zróżnicowanie dań sprawia, że „U Rzeźników” jest restauracją potrafiącą sprostać nawet najbardziej wymagającym podniebieniom, ceniącym sobie równie mocno sam smak jak i kunszt podania. Pomimo industrialnego wystroju, cały lokal emanuje domowym ciepłem zachęcającym do pozostania na dłużej. Dbałość o najwyższej jakości produkty oraz pasja z jaką przygotowywane jest każde danie, są tym co wyróżnia „U Rzeźników” wśród innych restauracji.

Dowiedz się więcej...

"American burger point"

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do 30 minut przed zamknięciem lokalu !!! Dowóz gratis - przy zamówieniu za minim...

zobacz więcej
"Churrasco"

Located in midtown Krakow, our CHURRASCO restaurant is a short walk from the city center. This prime location makes CHUR...

zobacz więcej
"Czarny staw"

Restauracja Czarny Staw składa się z dwóch przestronnych sal, utrzymanych w klimacie góralskim oraz restauracyjnego ...

zobacz więcej
"Degustatornia"

Gdańska Degustatornia była jednym z pierwszych lokali lejącym dobre, rzemieślnicze piwo nie tylko w naszym mieście ...

zobacz więcej