Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Trzy kolory"

Do Trzech Kolorów zapraszamy wszystkich, którzy lubią nieoczywiste połączenia, a przy okazji chcieliby zjeść smacznie i zdrowo w niezobowiązującej atmosferze. Tutaj nie boimy się odważnych zestawień, zarówno na talerzu jak i w otoczeniu. Gotowanie traktujemy jako proces tworzenia, dlatego zachęcamy do kosztowania dań kuchni śródziemnomorskiej, która wybiera z różnych zakątków basenu morza śródziemnego i łączy to, co dla podniebienia najciekawsze. Nowoczesne, przestronne wnętrze i wystrój nawiązujący do obowiązujących trendów nurtu street art pozwolą na chwilę oderwać się od codziennych spraw i delektować się posiłkiem. Bez względu na to, czy masz ochotę na służbowy lunch, rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi – z pewnością w karcie Trzech Kolorów znajdziesz coś dla siebie.
Z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy specjalne menu, które dogodzi najbardziej wymagającym małym smakoszom, a także dodatkowe atrakcje w postaci kącika malucha w sali restauracyjnej oraz placu zabaw na zewnątrz.

Dowiedz się więcej...

"Bobby burger" Grochowska

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miej...

zobacz więcej
"Chinkalnia" Sukiennice

«Chinkalnia» to restauracja, której głównym daniem są chinkali – soczyste woreczki z ciasta nadziewane cielęcin...

zobacz więcej
"Ibis styles"

Restauracja Atelier Sędziwoja to nowocześnie i elegancko urządzona, klimatyzowana sala, profesjonalna i życzliwa obs...

zobacz więcej
"Jacks Bar"

JACK'S BAR SOPOT to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu położone w samym sercu Monte Cassino. Typowo amerykański ...

zobacz więcej