Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Tako"

Tako to nie tylko najlepsza restauracja w Gdyni – to także najlepszy bar w Trójmieście. Świadczy o tym nie tylko wyjątkowo bogate menu naszego lokalu, ale również indywidualne podejście do każdego zamówienia. Klient może przetestować swoją wyobraźnię dowolnie modyfikując wybraną pozycję, niezależnie od tego, czy ma to być potrawa bezglutenowa, wegetariańska, czy tradycyjna. Uzupełnieniem każdego mogą być specjalnie przygotowane sosy, które stopniowo rozgrzeją każde podniebienie za pomocą naszej autorskiej dziesięciostopniowej skali pikantności. Miłośników ostrej kuchni rozpalą nazwy Naga Jolokia i Carolina Reaper – specjalnie dla was sprowadziliśmy te papryczki prosto z Ameryki Południowej.

Restauracja Tako, to jedyne takie miejsce w Gdyni, gdzie łączą się dwa kulinarne światy – ostrej kuchni meksykańskiej i subtelnej kuchni europejskiej. Dbamy o staranny dobór produktów i korzystamy z usług zaufanych dostawców. Dzięki temu mamy nie tylko świeże owoce i warzywa, ale także najwyższej jakości wołowinę, uzupełnioną o hiszpańskie kiełbaski chorizo, włoską rukolę, norweskiego łososia i angielski ser cheddar. Tako to slow food, który warto również odwiedzić wieczorem, aby spróbować wyśmienitych drinków, prawdziwej tequili oraz oryginalnego, specjalnie sprowadzanego meksykańskiego mezcale. Przyjdź do nas i poczuj atmosferę Meksyku!

Dowiedz się więcej...

"Babooshka" Oboźna

Zapraszamy do Babooshki, gdzie spróbujecie prawdziwie wschodniosłowiańskiej kuchni. Nasz zespół tworzą kucharze i ...

zobacz więcej
"Bar-a-boo" Taczaka

Po kilku miesiącach przygotowań, po ponad trzystu dniach renowacji Restauracja Bar-a-boo otwiera swoje drzwi w samym s...

zobacz więcej
"Bobby burger" Kabacki dukt

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miej...

zobacz więcej
"Bobby burger" Emili Plater

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miej...

zobacz więcej