Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Świnka w trawce pod jabłonką"

Restauracja “Świnka w trawce pod jabłonką” wita Gości stylowym, a zarazem przytulnym wnętrzem, zapachem świeżych ziół i pieczonego mięsa.

W serwowanych daniach wracamy do korzeni polskiej kuchni, czerpiemy z dobroci kaszubskiej ziemi, nasze menu komponując z tego, co dostępne lokalnie – ryb z Morza Bałtyckiego od zaprzyjaźnionych rybaków, mięsa od sprawdzonych i zaufanych dostawców, warzyw i owoców dostępnych sezonowo na targu i ziół, które sami sadzimy. Przygotowujemy przetwory i nalewki, które można kupić na miejscu, by dłużej cieszyć się ich doskonałymi smakami.

Nasz szef kuchni, Przemysław Janta to wielbiciel polskich kulinarnych tradycji, który zaczął profesjonalnie gotować…w czasie studiów na Politechnice. Widać to w jego kuchni – nieoczywiste połączenia smaków mieszają się z tym, co dobrze znane z kuchni naszych babć, sprawdzone sposoby gotowania przełamuje wykorzystując najnowsze techniki, tworząc ucztę dla wszystkich zmysłów. Jego potrawy nie tylko świetnie smakują, ale i pięknie wyglądają.

Nowatorskie podejście do tradycyjnej kuchni, aranżacja wnętrza i położenie w centrum tętniącego życiem Sopotu sprawiają, iż “Świnka w trawce pod jabłonką” to doskonałe miejsce zarówno na szybki lunch, rodzinny obiad, weekendowy wieczór z przyjaciółmi czy randkę w intymnej atmosferze.

Dowiedz się więcej...

"Academus"

Niedaleko wrocławskiego Rynku, za kościołem Garnizonowym św.Elżbiety, przy ul.Kiełbaśniczej 23 znajduje się jedn...

zobacz więcej
"Bobby burger" Kasprzaka

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miej...

zobacz więcej
"Bobby burger" Grochowska

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miej...

zobacz więcej
"Karafka"

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 2002 roku. Naszym atutem jest kuchnia polska w klasycznym wydaniu. Dania przygotowuje...

zobacz więcej