Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Stoczek 1929"

Jedni malują obrazy, inni piszą wiersze a są i tacy, którzy są artystami w kuchni. To właśnie o dziełach mistrzów kuchni mówimy „poezja smaku”. Ważne jest, by kochać to co się robi i robić to z pasją, oddając się temu całym sercem.

W naszym menu znajdziecie Państwo ślady wielokulturowości naszego regionu, króluje kuchnia białoruska, ukraińska, litewska, żydowska, polska i rosyjska, ale czasami i nasz Szef Kuchni puszcza wodze fantazji tworząc to co mu serce podpowiada….

Jesteśmy zwolennikami celebrowania posiłków, dlatego nic nie dzieje się tu z przypadku czy w pośpiechu. Chwile spędzone w naszej restauracji i doznania z niej wyniesione mają dać zadowolenie, miłe wspomnienia i nieodpartą chęć powrotu…

Zapraszamy do stołu!

Menu zmienimy zgodnie z porami roku, bo tylko wówczas możemy docenić walory owoców ziemi i w harmonijny sposób dostarczać odpowiednich składników naszemu organizmowi. Ekologia jest dla nas bardzo ważna w związku z czym korzystamy z dostawców bio żywności, zaopatrujemy się w gospodarstwach ekologicznych, dzięki czemu serwujemy Państwu najwyższej jakości produkty i zdrową, mało przetworzoną żywność.

Dowiedz się więcej...

"Beirut"

Choć hummus w nazwie, Beirut Hummus & Music Bar ma lepsze smaki do zaoferowania, niż pasta z ciecierzycy. Na przy...

zobacz więcej
"Do jutra"

Przestrzeń DOJUTRA - nakarmi i napoi, a także wyda porcję emocji i wspomnień na wynos....

zobacz więcej
"Dream Club"

Dream Club, to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych klubów w Polsce. Dream Club, to stylizowane wnętrza...

zobacz więcej
"Frida"

Jesteśmy grupą przyjaciół, zawsze marzyliśmy o stworzeniu restauracji, w której moglibyśmy przyjmować gości w d...

zobacz więcej