Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Stary Lwów"

Restauracja Stary Lwów to lokal gastronomiczny, gdzie Naszych Klientów Rozliczamy przy stolikach. Taka jest oficjalnie przyjęta definicja. Ale w rzeczywistości to miejsce, w którym można spotkać się z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi i wspólnie delektować się posiłkami. Nasze doświadczenie i profesjonalizm a przede wszystkim nasz klient pozwala nam na zaoferowanie doskonałych posiłków które przygotowują doskonali kucharze. Podstawowym założeniem naszej Restauracji to menu LWOWSKIEJ REGIONALNEJ – KRESOWEJ KUCHNI oraz Tradycyjnej Kuchni Polskiej opartą na staropolskich przepisach naszych przodków a także kuchnia ukraińska, czebureki Lwowskie, alkohol kresowy, kwas chlebowy, piwa Lwowskie, ukraińskie, rosyjskie, polskie. Niepowtarzalny klimat przedwojennego Lwowa. Muzyka kresowa i filmy historyczne. Indywidualne podejście do klienta. Przyjazna atmosfera, najwyższa jakość i świeżość produktów to surofo przestrzegana kryteria przez naszych kucharzy. Świadczymy także usługi cateringowe polegające na organizacji wszelkiego rodzaju imprez oraz spotkań okolicznościowych u klienta. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do tego typu usług gastronomicznych (podgrzewacze, termosy, boxy na produkty. pojemniki termo-izolacyjne podgrzewacze posiłków).

Dowiedz się więcej...

"Gruszka i pietruszka"

Nie masz pomysłu co zjeść? Gruszka i pietruszka to projekt zwołujący ludzi, którzy kochają jeść ekologicznie. D...

zobacz więcej
"Le Scandale"

Gdy brakuje Ci pomysłów na zagospodarowanie wieczoru, my zaprosimy Cię do pełnej pozytywnych emocji zabawy. Z nami p...

zobacz więcej
"Polufka"

POLUFKA jest usytuowana w studenckim osiedlu Politechniki Gdańskiej. Znana jest przede wszystkim z trzech rzeczy: piwa,...

zobacz więcej
"Ratajczak & Gawlicki"

W 1984 roku utworzono spółkę z Andrzejem Gawlickim. Początki firmy nie należały do łatwych. Rodzina Ratajczaków ...

zobacz więcej