Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Stacja Grochów"

Stacja Grochów powstała w odpowiedzi na rewolucję piwną jaka dzieje się na naszych oczach. To pierwsze takie miejsce na Pradze Południe, na warszawskim Grochowie gdzie można skosztować najznakomitszych polskich i zagranicznych piw rzemieślniczych.

Nasz doświadczony manager – Mateusz Owczarczyk dba o to aby każdy znalazł coś dla siebie. A więc spróbujecie u nas znakomitych i bardzo popularnych piw z gatunku IPA, AIPA czy APA, typu STAUT, piw pszenicznych i wielu innych.

Dla piwnych nowicjuszy proponujemy czeskie lagery oraz pilsy, natomiast dla Pań – przepyszne, belgijskie lambiki – KRIEK, CASSIS LUB FARO.

Ale Stacja to także smaczna kuchnia.

Naszą ofertę staramy się dopasować do serwowanych przez nas craftowych piw. I tak, znajdziecie u nas oryginalne kanapki jak PULLED PORK czy SALTY BEEF, hamburgery z sezonowanej wołowiny, pyszne sałatki jak CEZAR (mix sałat z kurczakiem marynowanym w jogurcie, pomidorem i sosem z anchois), makarony oraz dania na większy głód jak GROCHOWSKI SCHABOWY Z KOŚCIĄ. Na zakończenie biesiady proponujemy nasze autorskie desery, a wśród nich POLSKI CREME BRULLE Z OWOCOWYM MUSEM.

W tygodniu zapraszamy na Happy Hour. Od pon – pt w godz. 12-17 przygotowaliśmy dla Was rabat 20% na wszystkie dania z naszej karty.

Stacja Grochów to industrialne ale ciepłe i przyjazne miejsce. Miejsce idealne na niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi , urodziny, imprezę rodzinną, a także spotkanie firmowe.

Na Państwa życzenie przygotujemy smaczny i oryginalny catering. Bliższe informacje pod nr telefonu 500 090 025.

Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej...

"Bobby burger" Stawki

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miej...

zobacz więcej
"Bobby burger" Nowy Świat

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miej...

zobacz więcej
"Familia" Pizzeria

Posiadamy szerokiej gamy menu, które znajduje się w albumie i w każdej chwili można z niego skorzystać, nawet aby z...

zobacz więcej
"Gruby benek"

Czy wiesz, że Gruby Benek już od 2005 r. serwuje prawdziwie królewską pizzę! Dlaczego jest taka królewska? Jako je...

zobacz więcej