Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Servantka"

Ciepły i wschodni klimat naszej restauracji oferującej kuchnię wschodnioeuropejską pozwoli Państwu na chwilę relaksu podczas spaceru po centrum Łodzi, czy też zapewni chwilę wytchnienia od gwaru ulicy Piotrkowskiej.

Nasza łódzka restauracja to kwintesencja kuchni wschodniej, która zapewni wytchnienie podczas lunchu, spokój
w trakcie obiadu, a przede wszystkim niezwykłą atmosferę podczas spotkań w gronie rodziny i romantycznych chwil na kolację we dwoje.

Restauracja Servantka to kuchnia Europy Wschodniej w samym centrum Łodzi, która powstała z miłości do kuchni słowiańskiej. Wszystkie nasze potrawy przygotowane są według tradycyjnych receptur, przez co smakują domowo
i autentycznie. Dzięki specjalnie przygotowanemu menu można poznać specyfikę i unikalny charakter potraw kuchni wschodnioeuropejskiej, starannie przygotowanych przez naszych kucharzy.

Dowiedz się więcej...

"La Cocotte"

Restauracja powstała, jako koncept wzorowany na małych bistrach z Lyonu, osiedlowej knajpki serwującej dania domowe....

zobacz więcej
"Piwowar"

Największy sklep z piwem w Warszawie. 400 etykiet, 18 kranów. Piwa rzemieślnicze i regionalne, a także cydr oraz win...

zobacz więcej
"Sphinx"

W Restauracjach Sphinx serwujemy dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. To największa sieć restauracji typu casu...

zobacz więcej
"Stoczek 1929"

Przekraczając próg restauracji w mgnieniu oka zorientujesz się, że właśnie rozpoczyna się dla Ciebie wspaniała p...

zobacz więcej