Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Polufka"

POLUFKA jest usytuowana w studenckim osiedlu Politechniki Gdańskiej. Znana jest przede wszystkim z trzech rzeczy: piwa, transmisji sportowych i gier planszowych.
Serwujemy piwa importowane z Ukrainy, Czech, Litwy oraz produkty z polskich browarów regionalnych i rzemieślniczych – PONAD 100 GATUNKÓW PIW! W ofercie dostępne są również CYDRY, niebanalne napoje bezalkoholowe, a także ciekawe przekąski do piwa, m.in. suszone owoce morza i sucharki oraz duży wybór pożywnych tostów.
Pokazujemy przede wszystkim MECZE piłki nożnej, z których największą popularnością cieszą się spotkania Ligi Mistrzów. Na ciekawsze spotkania rekomendujemy rezerwowanie stolików z wyprzedzeniem. REZERWACJE są DARMOWE.
Posiadamy własną biblioteczkę GIER PLANSZOWYCH, które udostępniamy klientom za darmo. Co tydzień odbywają się u nas spotkania miłośników planszówek, podczas których można bez problemu znaleźć kompanów do gry. Prowadzimy również wypożyczalnię gier planszowych.
Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej...

"Lamus"

LAMUS - to jeden z najstarszych pubów pod wrocławskim nasypem kolejowym przy ul. Bogusławskiego, zaraz obok galerii A...

zobacz więcej
"Pies Andaluzyjski"

W świecie podrygującym pod dyktando uproszczonych linii melodycznych, gdzie podstawowe formy komunikacji rozpływają ...

zobacz więcej
"Portobello"

Portobello, to miejsce jakiego jeszcze nie było w Krakowie. To mała Italia:-) Po wielu latach doświadczeń z włoskim...

zobacz więcej
"Pueblo" Abrahama

Drodzy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, p...

zobacz więcej