Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Pies Andaluzyjski"

W świecie podrygującym pod dyktando uproszczonych linii melodycznych, gdzie podstawowe formy komunikacji rozpływają się w cyfrowych chmurach, a knajpy stały się kombajnami do bezrefleksyjnej konsumpcji środków odrealniających, potrzebne są miejsca prawdziwych spotkań. Jednym z nich jest PIES.
PIES andaluzyjski to autorskie przedsięwzięcie łączące w sobie klimat lekko oldschoolowego baru z szeroko zakrojoną działalnością na polu artystycznym i społecznym. Miejsce działające w Poznaniu od 2015 roku, silnie wrosło w tkankę kulturową miasta dzięki zaangażowaniu w niezliczoną ilość koncertów, spotkań z artystami, spektakli, wydarzeń performance czy akcji społecznych. Największą siłą PSA są oczywiście tworzący go ludzie, mocna ekipa dziwolągów wrażliwych na sprawy społeczne i sztukę, zawsze gotowa do pomocy przy przedsięwzięciach ulepszających ten świat.

Dowiedz się więcej...

"La Cocotte"

Restauracja powstała, jako koncept wzorowany na małych bistrach z Lyonu, osiedlowej knajpki serwującej dania domowe....

zobacz więcej
"Mieskalnia" Klubokawiarnia

Klubokawiarnia mieści się w samym sercu Poznania – w modernistycznym budynku Galerii Arsenał na środku Starego Ryn...

zobacz więcej
"Chłopskie jadło" Fredry

Pierwsze Chłopskie jadło powstało w 1995 r. w podkrakowskim Głogoczowie. Jego sukces i rozpoznawalność, które prz...

zobacz więcej
"Tequilarnia"

Tequilarnia – Agave Bar and Grill...

zobacz więcej