Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Opera club"

OPERA CLUB
Warszawa z pewnością posiada niezliczoną liczbę miejsc z rozbudowaną siecią podziemnych korytarzy, nigdy w pełni nie poznanych i zagadkowych. W jednym z takich miejsc, w podziemiach Opery Narodowej Teatru Wielkiego mieści się Opera Club.
Ekskluzywny lokal utrzymany w klimacie orientalnym, pachnący kadzidłami, nasycony intrygującą tajemniczością Dalekiego Wschodu. Tutaj w piątkowe i sobotnie wieczory odbywają się imprezy przy muzyce klubowej granej przez najlepszych warszawskich DJ-ów a także tworzonej na żywo muzyce instrumentalnej (saksofon, perkusja, conga, flet, itp.). Jedną z największych atrakcji klubu jest chiński teatr cieni znajdujący się w centralnym punkcie sali.
W pozostałe dni może tu mieć miejsce właściwie wszystko… Nagrywanie materiałów reklamowych czy telewizyjnych, bankiety, jubileusze, spotkania biznesowe, konferencje prasowe, uroczystość rozdania nagród, pokazy, gale, prezentacje, szkolenia, seminaria oraz wiele innych imprez okolicznościowych. Powierzchnia, jaką dysponujemy oraz sposób jej zagospodarowania powoduje, że przestrzeń ta może się odpowiednio zmienić w zależności od charakteru Państwa przedsięwzięcia.
Czym dysponujemy? W naszym klubie znajduje się sprzęt nagłośnieniowy świetnie przystosowany to powierzchni klubu mieszczącej nawet 500 gości. Posiadamy szatnię, w pełni wyposażoną DJ-kę, scenę wielkości 35 m2, którą można odpowiednio powiększyć w zależności od potrzeb Gości. Jest również garderoba dla artystów, magazyn, przechowalnia, czy chociażby wejście od zaplecza z dala od wejścia głównego, co umożliwia sprawną pracę ekip montażowych czy technicznych.
W klubie nie mogłoby także zabraknąć parkietu (7m x 8m) otoczonego stylowymi, dalekowschodnimi kanapami, gdzie można ciekawie spędzić czas paląc sheeshę i jedząc sushi przygotowywane „na żywo” przez naszych kucharzy.
Dodatkowym atutem jest to, iż klub posiada wyizolowaną przestrzeń mieszczącą około 70 osób, która może być szczególnie przydatna przy imprezach zamkniętych. Posiada swój własny bar, obsługę barmańską, kelnerską oraz toaletę. Są również cztery imponujące komnaty dla mniejszej ilości Gości (maksymalnie 15 osób). Jest to: komnata biała, czerwona, pomarańczowa oraz niebieska.
Zapewniamy kompleksową organizację każdej imprezy. Możemy pomóc Państwu w tworzeniu całego scenariusza wydarzenia począwszy od wystroju, poprzez różnego rodzaju występy artystyczne, aż po obsługę techniczną, muzyczną i cateringową.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście zawsze wracali do Opera Club z entuzjazmem oraz miłymi wspomnieniami.
Łączymy nasze doświadczenie, kreatywność oraz elastyczność z Państwa oczekiwaniami i pomysłami, co w rezultacie może zaowocować stworzeniem niebanalnego klimatu bez względu na rodzaj imprezy.

Dowiedz się więcej...

"Pawlina"

Pawlina, to rodzinna knajpka z pysznym domowym jedzeniem. Ręcznie lepione pierogi, pielmienie i inne smaczne potrawy wl...

zobacz więcej
"Piw Paw"

Kultowa Piotrkowska może poszczycić się największą ilością kranów w Polsce - lejemy piwa aż ze 104 kranów. Du...

zobacz więcej
"Piw Paw" Mazowiecka

W sercu imprezowej Warszawy, na ulicy która nigdy nie zasypia, pojawił się PiwPaw. Piwo leje się z 65 kranów, do te...

zobacz więcej
"Plan B"

Latem można spędzić czas w udostępnionym dla klientów ogródku, a zimą zasiąść wygodnie na piętrze z pięknym ...

zobacz więcej