Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Libo"

Zapraszamy do nas. Znajdujemy się na warszawskim Grochowie. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Serwujemy głównie polską kuchnię, ale nie boimy się eksperymentować np. z francuskimi serami czy popularną na Bliskim Wschodzie i w Indiach soczewicą. Mamy stałe grono klientów, którzy tak posmakowali naszych dań, że przychodzą do nas codziennie na domowe lunche i obiady. Chwalą zwłaszcza nasze pierogi.

Serwujemy typowo polskie dania.  Zamówisz u nas kotlet schabowy czy z pierś z kurczaka, a także nasycisz się barszczem czy żurkiem na prawdziwym zakwasie. Polecamy nasze pierogi, które lepimy ręcznie. Do wyboru mamy 9 rodzajów farszu. Wszystkie oferowane przez nas dania powstają z najwyższej jakości składników. Zapewniamy dostawy obiadów do klienta. Zapoznaj się z naszym menu, a przekonasz się, że serwujemy najsmaczniejsze obiady w całej Warszawie!

Dowiedz się więcej...

"Chicheri"

Serdecznie zapraszamy młodzież oraz rodziny z dziećmi na wspólne gotowanie i degustację potraw kuchni ukraińskiej ...

zobacz więcej
"Chinkalnia" Wolności

«Chinkalnia» to restauracja, której głównym daniem są chinkali – soczyste woreczki z ciasta nadziewane cielęcin...

zobacz więcej
"Familia" Pizzeria

Posiadamy szerokiej gamy menu, które znajduje się w albumie i w każdej chwili można z niego skorzystać, nawet aby z...

zobacz więcej
"Karafka"

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 2002 roku. Naszym atutem jest kuchnia polska w klasycznym wydaniu. Dania przygotowuje...

zobacz więcej