Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Lamus"

LAMUS – to jeden z najstarszych pubów pod wrocławskim nasypem kolejowym przy ul. Bogusławskiego, zaraz obok galerii Arkady Wrocławskie. Znany z charakterystycznego wystroju i klimatycznej muzyki. Z ośmiu kranów leje tylko najlepsze piwa 😉
W stałej ofercie znajdziecie czeskiego Primatora pszenicznego i ciemnego oraz jasnego lagera. Pozostałe pięć nalewaków jest rotacyjnych i podpięte są tam głównie polskie piwa, z małych i kontraktowych browarów. Można też wybierać spośród kilkudziesięciu polskich i zagranicznych piw butelkowych.
Oferujemy także pozostałe alkohole – od whisky po śliwowicę. W zimie przytulne wnętrze ogrzewa kominek, latem przed pub wystawiane są ogródki piwne, mieszczące kilkadziesiąt osób.

Lokal czynny codziennie od godz 12:00

serdecznie zapraszamy

Dowiedz się więcej...

"Absinthe"

Skosztujmy razem atmosfery europejskiej bohemy! "Pozwólcie mi być szaloną ...szaloną szaleństwem absyntu, najd...

zobacz więcej
"Gruszka i pietruszka"

Nie masz pomysłu co zjeść? Gruszka i pietruszka to projekt zwołujący ludzi, którzy kochają jeść ekologicznie. D...

zobacz więcej
"Karafka"

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 2002 roku. Naszym atutem jest kuchnia polska w klasycznym wydaniu. Dania przygotowuje...

zobacz więcej
"Kij"

KIJ multitap bar to pierwszy lokal w Łodzi, który łączy rzemieślnicze piwo oraz koktajle z nalewaka! Funkcjonujemy ...

zobacz więcej