Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Kotlet"

Kotlet to domowa mała restauracyjka położona w nadmorskiej miejscowości Sopot. Wnętrze i wystrój sprawiają że poczujesz się tutaj jak w domu. Specjalizujemy się przede wszystkim w tradycyjnej kuchni polskiej, ale można również skosztować u nas przepyszne dania pochodzące ze wschodniej granicy, jak pielmieni, czy też cepeliny. Codziennie oferujemy świeże, domowe obiady przyrządzane z najlepszej jakości produktów. Stawiamy na świeżość, jakość i smak naszych dań, o który dbają nasi kucharze, miłośnicy gotowania z pasją.
Kotlet jest takim miejscem, gdzie można zjeść domowy obiad, spotkać się ze znajomymi na kawę z przepyszną domową szarlotką. Mamy także kącik dla maluchów, które miło spędzają czas na rysowaniu, a kucharze w tym czasie dbają, o to by ich brzuszki były pełne.

Znajdziesz nas na ulicy Morskiej 16 w Sopocie. Zapraszamy 🙂

Dowiedz się więcej...

"Chmiel cafe"

CHMIEL CAFE CONSONNI to autorska kawiarnia, której powstanie wiąże się ze słabością jej założycieli do kawy i d...

zobacz więcej
"Fajna Ukrajna"

Zapraszamy do restauracji Fajna Ukrajna, gdzie spróbujecie Państwo prawdziwie ukraińskiej kuchni, którą stworzyliś...

zobacz więcej
"Lamus"

LAMUS - to jeden z najstarszych pubów pod wrocławskim nasypem kolejowym przy ul. Bogusławskiego, zaraz obok galerii A...

zobacz więcej
"Pod czarnym kotem"

Jedno z niewielu tak klimatycznych miejsc w Poznaniu, poza Centrum miasta, w którym… siadasz przy stoliku nakrytym ob...

zobacz więcej