Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Klukowka"

Klukovka to niewielka restauracja z kuchnią wschodnią prowadzona przez rodzinę z Kazachstanu, w którym mieszka ponad 100 różnych narodowości. Kuchnia, którą proponujemy jest esencją narodowego tygla zamieszkującego nie tylko Kazachstan, ale cały obszar byłego Związku Radzieckiego. To również wyraz naszych rodzinnych korzeni, rozciągających się od bajkalskiej tajgi poprzez kazachstańskie stepy, spaloną słońcem uzbecką ziemię, lśniące śniegiem szczyty Kaukazu po podolskie równiny i karpackie krajobrazy. W położonej w centrum Warszawy Klukovce chcemy przybliżyć Wam nie tylko smaki bliskich i dalekich krain, ale również kulturę i tradycję różnych narodów, zamieszkujących Wschód zaczynający się za Bugiem. Dlatego oprócz tradycyjnie uznawanych w Polsce za wschodnią – kuchnię rosyjską, ukraińską i białoruską – oferujemy też dania kuchni tatarskiej, uzbeckiej, kazachskiej, a także gruzińskiej. Klukovka to miejsce idealne nie tylko na kulinarne podróże, ale również na miłe i długie wieczorne godziny ze znajomymi.

Dowiedz się więcej...

"Bali cafe"

Bali Cafe & Dim Sum House. A zaczęło się od wyprawy... Słynny podróżnik Witold Gawlikowski oczarowany Wyspą B...

zobacz więcej
"Gruszka i pietruszka"

Nie masz pomysłu co zjeść? Gruszka i pietruszka to projekt zwołujący ludzi, którzy kochają jeść ekologicznie. D...

zobacz więcej
"Plan B"

Latem można spędzić czas w udostępnionym dla klientów ogródku, a zimą zasiąść wygodnie na piętrze z pięknym ...

zobacz więcej
"Taco Mexicano"

Restauracja Taco Mexicano specjalizuje się w kuchni Meksykańskiej oraz Tex-Mex powstałej w wyniku fuzji kuchni meksyk...

zobacz więcej