Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Hilton"

Daj się zaprosić do wyjątkowego świata wykwintnych dań serwowanych w restauracji Mercato w Gdańsku. Aby urozmaicić Państwu smaki, menu podstawowe przechodzi transformację cztery razy w roku zgodnie z kalendarzowymi porami roku. Dodatkowo chcąc zaprezentować dania z produktów sezonowych pojawiających się rzadziej, co kilka dni powstają nowe dania, które umieszczamy w krótkim menu sezonowym.

22 września 2012 restauracja Mercato zajęła pierwsze miejsce w trzech z czterech możliwych kategorii konkursu Wine & Food Noble Night, w tym najbardziej prestiżową nagrodę wieczoru – wyróżnienie tylko jednej, najlepszej restauracji za całokształt osiągnięć przez profesjonalne międzynarodowe jury. Mercato, jako jedyna zakwalifikowana restauracja z Pomorza, zdeklasowała rywali – jedenaście najlepszych restauracji w Polsce – współuczestniczących w jedynym tego rodzaju, ogólnopolskim, piątym jubileuszowym konkursie restauracji Wine & Food Noble Night 2012, odbywającym się w Warszawie. W 2014 roku restauracja Mercato otrzymała 2 czapki stając się tym samym najlepszą restauracją w Gdańsku według prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau a w 2015 roku jako jedyna restauracja w Gdańsku została oznaczona „ślimakiem” oraz otrzymała rekomendację SLOW FOOD.

Dowiedz się więcej...

"Plan B"

Latem można spędzić czas w udostępnionym dla klientów ogródku, a zimą zasiąść wygodnie na piętrze z pięknym ...

zobacz więcej
"Polufka"

POLUFKA jest usytuowana w studenckim osiedlu Politechniki Gdańskiej. Znana jest przede wszystkim z trzech rzeczy: piwa,...

zobacz więcej
"Sami swoi"

Znana mała restauracja na Pradze z awangardowym wystrojem z ogródkiem. W starej 80-letniej kamienicy przy Grochowskiej...

zobacz więcej
"Rock friends"

Drinks, music, fun...

zobacz więcej