Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Gruby benek"

Czy wiesz, że Gruby Benek już od 2005 r. serwuje prawdziwie królewską pizzę! Dlaczego jest taka królewska? Jako jedyna posiada doskonałej jakości składniki, podane w nieziemsko dużej ilości, na dwóch rodzajach mega pysznego ciasta. Smacznie i szybko serwujemy pizzę w lokalach i z dowozem do domu, biura, na imprezę …

Jeszcze nie zrobiłeś się głodny? Kliknij w menu i zobacz co pysznego mamy do zaoferowania w Twoim mieście. Znajdziesz nas w Augustowie, Bartoszycach, Ełku, Grodzisku Mazowieckim, Grudziądzu, Kędzierzynie – Koźle, Knurowie, Kolnie, Koninie, Kościerzynie, Łomży, Łódzi, Mrągowie, Nidzicy, Olsztynie, Ostródzie, Poznaniu, Pruszczu Gdańskim, Płocku, Siemianowicach Śląskich, Starachowicach, Suwałkach, Szczecinie, Szczytnie, Tczewie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Zabrzu.

Pizza już zamówiona? To super! W tym czasie przeczytaj o nas słów kilka. 🙂

W przeciągu tych kilku lat nasza firma rozwinęła się aż do prawie 50 placówek w całej Polsce (Augustów, Bartoszyce, Ełk, Grodzisk Mazowiecki, Grudziądz, Kędzierzyn – Koźle, Knurów, Kolno, Konin, Kościerzyna, Łomża, Łódź, Mrągowo, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Poznań, Pruszcz Gdański, Płock, Siemianowice Śląskie, Starachowice, Suwałki, Szczecin, Szczytno, Tczew, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zabrze).

Szybko, prawda? Takie efekty były możliwe tylko dzięki naszej pasji, którą jest pizza oraz w oparciu o franczyzę na podstawie której budujemy swoją markę. Doceniamy naszych franczyzobiorców poprzez wspieranie ich kreatywnych działań i zamierzeń. Wspólnie budujemy silną markę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Ponieważ dla nas to właśnie TY jesteś najważniejszy. Nasze lokale jako jedyne są otwarte do późnych godzin nocnych, ponieważ wiemy, jak cieżko i długo pracuje każdy Polski obywatel. 🙂 Przyjęta strategia jest obecna w każdym z naszych lokali, w całej Polsce. Gdziekolwiek jesteś, zawsze będziesz zadowolony.

Zapraszamy – spróbuj Królewskiej Pizzy.

Dowiedz się więcej...

"American sport"

Restauracja "American Sport" ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłą kulinarną podróż do ojczyzny pra...

zobacz więcej
"Fajna Ukrajna"

Zapraszamy do restauracji Fajna Ukrajna, gdzie spróbujecie Państwo prawdziwie ukraińskiej kuchni, którą stworzyliś...

zobacz więcej
"Le Scandale"

Gdy brakuje Ci pomysłów na zagospodarowanie wieczoru, my zaprosimy Cię do pełnej pozytywnych emocji zabawy. Z nami p...

zobacz więcej
"La barraca"

Restauracja z ogródkiem na terenie kortów tenisowych. Proponuje swoim Gościom zarówno bogatą kartę dań kuchni fus...

zobacz więcej