Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Dream Club"

Dream Club, to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych klubów w Polsce.

Dream Club, to stylizowane wnętrza sali głównej, wydzielonej części dla VIP-ów, a także 4 bary. Z antresoli rozciąga się doskonały widok na parkiet. Niesamowitego klimatu dodaje oświetlenie. Jednym z ważniejszych elementów dekoracyjnych jest 11 żyrandoli zrobionych z 12000 kryształków sprowadzonych specjalnie w tym celu z Austrii, podświetlane, szklane schody i przede wszystkim jedyna w Polsce ściana z 1200 żarówek. Nasz lokal o powierzchni prawie 1000m2 jest w stanie pomieścić nawet 950 osób, w tym ok. 260 miejsc siedzących. Lokal posiada dwie kondygnacje i 100 metrową salę vip, do której prowadzi prywatna winda i przynależy garderoba.
Dream Club, to zawsze niesamowita atmosfera, o którą dbają najlepsi dj’e z całego świata. Klub gościł takie gwiazdy, jak Tiesto czy Dr. Alban, a także organizował wszystkie najważniejsze afterparty sopockich festiwali (m.in. Top Tendy, Sopot Festival, Dwa Teatry, Sopot Hit Festival).

 

Dowiedz się więcej...

"Taco Mexicano"

Restauracja Taco Mexicano specjalizuje się w kuchni Meksykańskiej oraz Tex-Mex powstałej w wyniku fuzji kuchni meksyk...

zobacz więcej
"Tequila catering"

Firma Tequila Catering powstała w 1997 roku. Początkowo była to tzw. "mała gastronomia", po dwóch latach ...

zobacz więcej
"Stoczek 1929"

Przekraczając próg restauracji w mgnieniu oka zorientujesz się, że właśnie rozpoczyna się dla Ciebie wspaniała p...

zobacz więcej
"Tygielek"

Zapraszamy do pierwszej kawiarni i sklepu z kawą w Żyrardowie! Kawiarnia Tygielek znajduje się w sercu Żyrardowa- pr...

zobacz więcej