Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Dos Tacos"

W roku 2010, UNESCO, jako pierwszą na świecie, uhonorowało kuchnię Meksyku wpisaniem na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości.

Rok później otworzyliśmy Dos Tacos – Mexican Grill w Warszawie. Naszym celem stało się zaprezentowanie Wam najlepszej i najbardziej autentycznej kuchni meksykańskiej opartej na własnych, rodzinnych przepisach.

Jesteśmy dumni ze świeżych i aromatycznych składników, starannie selekcjonowanych przez naszego Szefa Kuchni, Seńorę Isabelę Balderas, która przygotuje wybrane dania specjalnie dla Ciebie.

Nasze tortille, zarówno pszenne jak i kukurydziane, są przygotowywane z ekologicznych składników według oryginalnych, domowych receptur. Dodatkowo, kukurydziane tortille, są w 100% pozbawione glutenu.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy Wam przekazać smak i zapach Meksyku, oraz że jest On teraz tak blisko…

..mi casa es su casa…
Bienvenidos a Dos Tacos !

Dowiedz się więcej...

"Wrocławski dom literatury"

Wrocławski Dom Literatury - instytucja kultury, która powstała z połączenia Biura Wrocławskich Promocji Dobrych Ks...

zobacz więcej
"Vincent"

Vincent Boulangerie Patisserie zaprasza na świeżo wypiekane croissanty, quiche, tarty owocowe i prawdziwie francuskie ...

zobacz więcej
"Ukraińska kuchnia"

Zapraszamy na pyszne obiadki domowe, od poniedziałku do piątku codziennie nowe danie dnia!!! Płatność tylko gotówk...

zobacz więcej
"U Alika"

Klimatyczne miejsce, tatarska muzyka, rodzinna atmosfera i... smakowite kresowe potrawy z nutą orientu....

zobacz więcej