Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Degustatornia"

Gdańska Degustatornia była jednym z pierwszych lokali lejącym dobre, rzemieślnicze piwo nie tylko w naszym mieście ale i w całej Polsce! To właśnie tutaj lokalni piwowarzy integrowali się, a wielu ludzi dzięki temu przeszło na jasną stronę piwowarstwa.To tu można było wejść w piwne polemiki, to tu zorganizowano pierwsze bitwy piwne! Grodzka 16 – w starym spichlerzu “Pod Jeleniem” – to miejsce, w którym rozpoczęła się cała ta przygoda, która trwa do dziś!

Przez lata zmieniali się właściciele, barmani, klienci, stawki podatku VAT, rządy i pogoda, jest jedna rzecz która się nie zmieniła – DALEJ LEJEMY NAJLEPSZE PIWO – umilając tym samym Wasze wieczory ze znajomymi! Na zdrowie i chyba już śmiało można rzec… także smacznego!

Dowiedz się więcej...

"Dream Club"

Dream Club, to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych klubów w Polsce. Dream Club, to stylizowane wnętrza...

zobacz więcej
"Felicita"

Felicità Pub & Disco Jedyne takie specjalne miejsce we Wrocławiu! Spokojne miejsce, w którym Polacy i obcokrajowc...

zobacz więcej
"Hey Sokoły"

Kamieniec Wrocławski: HEJ SOKOŁY - tak nazywa się teraz dawna Restauracja Filmowa. Jej wyróżnikiem mają być dania...

zobacz więcej
"Hilton"

Daj się zaprosić do wyjątkowego świata wykwintnych dań serwowanych w restauracji Mercato w Gdańsku. Aby urozmaici...

zobacz więcej