Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Babooshka" Oboźna

Zapraszamy do Babooshki, gdzie spróbujecie prawdziwie wschodniosłowiańskiej kuchni. Nasz zespół tworzą kucharze i kelnerzy pochodzący ze Wschodu, są to Rosjanie, Ukraińcy, a także Polacy, którzy proponują naszym Gościom swoje smaki z dzieciństwa: pielmieni, bliny, solankę…

Istotą kuchni rosyjskiej są proste zupy, dania mączne, mięsne, kaszе i różnorodne wypieki… I taki jest nasz kulinarny kierunek – klasycznie, pożywnie, smacznie i niedrogo.

W naszych restauracjach proponujemy tradycyjne rosyjskie dania: pielmieni nadziewane wołowiną, baraniną i wieprzowiną oraz bliny przekładane masłem, które podajemy na gorąco, ze śmietaną, łososiem lub kawiorem. Warto wspomnieć o przepysznej potrawie o nazwie chinaki, czyli baraninie duszonej z warzywami i czosnkiem, z której jesteśmy dumni, a także słynnej solance.

Alkohole, które proponujemy również pochodzą ze Wschodu np. ukraińskie piwo Obołoń: niepasteryzowane i niefiltrowanie, piwo rosyjskie Baltika oraz wódka Nemiroff*, Baczewski, która wyjątkowo dobrze smakuje z naszymi przekąskami: śledziem z cebulą i pod pierzynką. Mamy szeroki wybór win gruzińskich i mołdawskich. Domowa stylizacja naszych restauracji sprzyja dobrej zabawie oraz biesiadnemu klimatowi, cenionemu przez Polaków, a przytulne wnętrze przenosi Państwa w beztroski wymiar.

Zapraszamy!

Dowiedz się więcej...

"Sketch NITE"

Sketch Nite to prawie 600 metrów kwadratowych powierzchni na 3 różnych poziomach, które mogą stanowić niezależną...

zobacz więcej
"Piw Paw" Mazowiecka

W sercu imprezowej Warszawy, na ulicy która nigdy nie zasypia, pojawił się PiwPaw. Piwo leje się z 65 kranów, do te...

zobacz więcej
"Kamanda Lwowska"

To miejsce szczególne dla nas – pragniemy by stało się takie także dla naszych gości. Tworząc restaurację, chci...

zobacz więcej
"Piw Paw" Beer Heaven

PiwPaw Beer Heaven to prawdziwy raj dla miłośników piwa. W pięknej kamiennicy na Foksal czeka na Was 95 kranów z do...

zobacz więcej