Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
Stary dobry jazz w Starym Browarze z nową energią
PL EN
13 IX 2022

Tradycji stało się zadość! W pierwszy weekend września odbyła się już XIV edycja Poznań Old Jazz Festival organizowana niezmiennie przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego „Dixie Club”.

Na festiwalowej scenie pojawili się goście z Niemiec, Słowacji oraz oczywiście Polski. Gościem specjalnym imprezy była Krystyna Prońko – jedna z największych gwiazd polskiej sceny jazzowej.

Jak co roku wszystko zaczęło się od Parady Nowoorleańskiej, która muzycznym krokiem ruszyła z poznańskiego Starego Rynku w kierunku Starego Browaru. To właśnie tam aż do późnych godzin wieczornych goście mogli delektować się tradycyjnym jazzem płynącym ze sceny.

Na miejscu nie mogło zabraknąć również UDH, które jak zwykle wsparło artystów napojami w postaci amerykańskiego oraz czeskiego piwa. Miller, Blue Moon oraz Staropramen wyraźnie przypadły muzykom do gustu!