Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Zatoka sztuki"

Wernisaż, koncert, bankiet, impreza firmowa, urodziny czy spotkanie przyjaciół- zapraszamy do restauracji w Zatoce Sztuki! Restauracja w Zatoka Sztuki to niezwykły punkt na gastronomicznej mapie Sopotu. Położona w unikalnym miejscu, dwa kroki od serca Sopotu, na granicy sopockiej plaży i Parku Północnego w miejscu dawnych Łazienek Północnych. Przez przeszklone ściany oglądać można zieleń parku lub panoramę zatoki i rozkoszować się świetną dobrą kuchnią oraz doskonałymi winami. W piątki zapraszamy na wieczory z muzyką na żywo. W weekendy dodatkowe, weekendowe menu. Kulinarne doznania przeplatają się tu z doznaniami artystycznymi. Niebanalne miejsce, które jest kwintesencją nadmorskiego klimatu, relaksu z nim związanego i świetnej kuchni.

Restauracja w Zatoce Sztuki SOPOT

"Grand Hotel"

Pięciogwiazdkowy hotel Sofitel Grand Sopot jest położony przy plaży, kilka kroków od tętniącego życiem centrum miasta. Tuż obok hotelu znajduje się najstarsze drewniane molo w Europie. Do dyspozycji gości jest 127 pokoi zachwycających elegancją i komfortem.

zobacz więcej
"Libation"

LIBATION to klub w Sopocie, stworzony trochę na moje podobieństwo – szalony i ekscentryczny, ale o artystycznej duszy. Wybrałem lokalizację w samym sercu Sopotu, gdzie jesteśmy widoczni, choć dla niektórych niedostępni.

zobacz więcej
"Kotlet"

Kotlet to domowa mała restauracyjka położona w nadmorskiej miejscowości Sopot. Wnętrze i wystrój sprawiają że poczujesz się tutaj jak w domu. Specjalizujemy się przede wszystkim w tradycyjnej kuchni polskiej, ale można również skosztować u nas przepyszne dania.

zobacz więcej
"Jacks Bar"

JACK'S BAR SOPOT to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu położone w samym sercu Monte Cassino. Typowo amerykański wystrój nawiązuje bezpośrednio do patrona tego Whisky Baru, samego Jack'a Daniel'sa.

zobacz więcej