Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Warszawianka"

Restauracja z tradycyjna kuchnią staropolską.

"Apropos"

Na miejscu pyszne lunche w wersji mięsnej, wegetariańskiej i fit. Dostawy do firm. Obsługa imprez, spotkań firmowych i prywatnych, szkoleń, konferencji.

zobacz więcej
"Degustatornia"

Gdańska Degustatornia była jednym z pierwszych lokali lejącym dobre, rzemieślnicze piwo nie tylko w naszym mieście ale i w całej Polsce! To właśnie tutaj lokalni piwowarzy integrowali się, a wielu ludzi dzięki temu przeszło na jasną stronę piwowarstwa.

zobacz więcej
"Dos Tacos"

Dos Tacos – Mexican Grill w Warszawie. Naszym celem stało się zaprezentowanie Wam najlepszej i najbardziej autentycznej kuchni meksykańskiej opartej na własnych, rodzinnych przepisach. Jesteśmy dumni ze świeżych i aromatycznych składników, starannie selekcjonowanych przez naszego Szefa Kuchni, Seńorę Isabelę Balderas, która przygotuje wybrane dania specjalnie dla Ciebie.

zobacz więcej
"Galicja"

Restauracje kresowa w centrum przy manufakturze serwująca dania kuchni wschodniej. Galicja znajduje się w centrum handlowo-usługowym Manufaktura, w alejce przy Pałacu Poznańskiego prowadzącej do ulicy Ogrodowej.

zobacz więcej