Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"U rzeźników"

Restauracja „U Rzeźników” to miejsce łączące prostotę z precyzją. Klasyczne dania kuchni polskiej w nowatorskiej odsłonie. Wyróżnia się stosowaniem metody sous vide – czyli innowacyjną techniką obróbki termicznej. Dzięki temu, mięso serwowane w restauracji nabiera bogatego aromatu i intensywnego smaku, zyskując na jakości oraz pozostając delikatnym i lekkostrawnym. Nasze menu wpisuje się więc w filozofię ruchu „slow food”, jest to połączenie wyselekcjonowanych produktów z 200-letnią francuską tradycją gotowania.

Zróżnicowanie dań sprawia, że „U Rzeźników” jest restauracją potrafiącą sprostać nawet najbardziej wymagającym podniebieniom, ceniącym sobie równie mocno sam smak jak i kunszt podania. Pomimo industrialnego wystroju, cały lokal emanuje domowym ciepłem zachęcającym do pozostania na dłużej. Dbałość o najwyższej jakości produkty oraz pasja z jaką przygotowywane jest każde danie, są tym co wyróżnia „U Rzeźników” wśród innych restauracji.

"American burger point"

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do 30 minut przed zamknięciem lokalu !!! Dowóz gratis - przy zamówieniu za minimum 25 zł - na terenie Nowego Sącza.

zobacz więcej
"Churrasco"

Located in midtown Krakow, our CHURRASCO restaurant is a short walk from the city center. This prime location makes CHURRASCO the ideal dining spot for locals and tourists.

zobacz więcej
"Czarny staw"

Restauracja Czarny Staw składa się z dwóch przestronnych sal, utrzymanych w klimacie góralskim oraz restauracyjnego ogródka czynnego w okresie letnim.

zobacz więcej
"Degustatornia"

Gdańska Degustatornia była jednym z pierwszych lokali lejącym dobre, rzemieślnicze piwo nie tylko w naszym mieście ale i w całej Polsce! To właśnie tutaj lokalni piwowarzy integrowali się, a wielu ludzi dzięki temu przeszło na jasną stronę piwowarstwa.

zobacz więcej