Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Tygielek"

Zapraszamy do pierwszej kawiarni i sklepu z kawą w Żyrardowie!

Kawiarnia Tygielek znajduje się w sercu Żyrardowa- przy Placu Jana Pawła II, w sąsiedztwie Urzędu Miasta, Centrum Kultury i kościoła farnego.

Kawiarnia Tygielek serwuje kawy i herbaty ze wszystkich stron świata oraz ciasta, lody, desery przygotowywane na miejscu z produktów najwyższej jakości. Istnieje również możliwość zakupienia kaw, herbat oraz akcesoriów do parzenia kawy.

"Red Inn"

Restauracja THE RED INN to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu spotkań i uroczystości w gronie najbliższych. Obiekt jest zlokalizowany w centrum Gdańska przy ulicy Piwnej gdzie panuje niezwykły klimat Starego Miasta.

zobacz więcej
"Sami swoi"

Znana mała restauracja na Pradze z awangardowym wystrojem z ogródkiem. W starej 80-letniej kamienicy przy Grochowskiej pomiędzy ul.Terespolską a Podskarbińską mieści się unikalne miejsce na Grochowie - KNAJPA SAMI SWOI. Bywa tu tłoczno i gwarno, bywa też spokojnie i romantycznie - atmosferę tego miejsca tworzą nasi goście.

zobacz więcej
"Tako"

Tako to nie tylko najlepsza restauracja w Gdyni - to także najlepszy bar w Trójmieście. Świadczy o tym nie tylko wyjątkowo bogate menu naszego lokalu, ale również indywidualne podejście do każdego zamówienia. Klient może przetestować swoją wyobraźnię dowolnie modyfikując wybraną pozycję.

zobacz więcej
"Szpularnia"

Pierwsza restauracja w żyrardowskich loftach! Restauracja "Szpularnia" proponuje Państwu przede wszystkim dania kuchni polskiej w najlepszym wydaniu. Hołdując tradycji posiadamy również dania tradycyjnej kuchni żyrardowskiej.

zobacz więcej