Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Tequila catering"

Firma Tequila Catering powstała w 1997 roku. Początkowo była to tzw. “mała gastronomia”, po dwóch latach działalność została jednak poszerzona, stworzyliśmy restaurację, która w 2001 roku, po rozbudowie zaczęła funkcjonować jako Dom Weselny. W 2004 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, otwarliśmy catering ukierunkowany w szczególności na obsługę imprez weselnych.
Sukcesywnie słynąc z dobrej opinii, w roku 2008 otwarta została sala weselna w Zembrzycach, mieszcząca do dwustu osób. Ponieważ okazało się, że przy dobrej organizacji, ilość może iść w parze z jakością, na tym nie stanęliśmy.
W chwili obecnej obsługujemy kilka imprez jednocześnie, współpracujemy z kilkoma salami weselnymi.

Doświadczenie i przygotowanie zawodowe kadry, pozwoli Państwu na sprawne i zawsze zadowalające załatwienie wszelkich potrzeb, związanych nieodzownie z organizacją każdej imprezy.
Już po kilku minutach współpracy z Tequila Catering, zauważycie Państwo, że to co robimy, robimy z pasją! I to właśnie jest tajemnica naszego sukcesu.