Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Świnka w trawce pod jabłonką"

Restauracja “Świnka w trawce pod jabłonką” wita Gości stylowym, a zarazem przytulnym wnętrzem, zapachem świeżych ziół i pieczonego mięsa.

W serwowanych daniach wracamy do korzeni polskiej kuchni, czerpiemy z dobroci kaszubskiej ziemi, nasze menu komponując z tego, co dostępne lokalnie – ryb z Morza Bałtyckiego od zaprzyjaźnionych rybaków, mięsa od sprawdzonych i zaufanych dostawców, warzyw i owoców dostępnych sezonowo na targu i ziół, które sami sadzimy. Przygotowujemy przetwory i nalewki, które można kupić na miejscu, by dłużej cieszyć się ich doskonałymi smakami.

Nasz szef kuchni, Przemysław Janta to wielbiciel polskich kulinarnych tradycji, który zaczął profesjonalnie gotować…w czasie studiów na Politechnice. Widać to w jego kuchni – nieoczywiste połączenia smaków mieszają się z tym, co dobrze znane z kuchni naszych babć, sprawdzone sposoby gotowania przełamuje wykorzystując najnowsze techniki, tworząc ucztę dla wszystkich zmysłów. Jego potrawy nie tylko świetnie smakują, ale i pięknie wyglądają.

Nowatorskie podejście do tradycyjnej kuchni, aranżacja wnętrza i położenie w centrum tętniącego życiem Sopotu sprawiają, iż “Świnka w trawce pod jabłonką” to doskonałe miejsce zarówno na szybki lunch, rodzinny obiad, weekendowy wieczór z przyjaciółmi czy randkę w intymnej atmosferze.

"Academus"

Niedaleko wrocławskiego Rynku, za kościołem Garnizonowym św.Elżbiety, przy ul.Kiełbaśniczej 23 znajduje się jedna z najwęższych kamieniczek wrocławskich.

zobacz więcej
"Bobby burger" Kasprzaka

zobacz więcej
"Bobby burger" Grochowska

zobacz więcej
"Karafka"

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 2002 roku. Naszym atutem jest kuchnia polska w klasycznym wydaniu. Dania przygotowujemy z największą starannością, oparte na świeżych produktach z dodatkiem ziół rosnących w naszym ogródku. Od poniedziałku do piątku serwujemy lunch, który cieszy się dużą popularnością.

zobacz więcej