Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Supra Gruzinska"

Restauracja Supra specjalizuje się w kuchni gruzińskiej.

"Fajna Ukrajna"

Zapraszamy do restauracji Fajna Ukrajna, gdzie spróbujecie Państwo prawdziwie ukraińskiej kuchni, którą stworzyliśmy z tęsknoty kulinarnej za daniami z naszych rodzinnych domów.

zobacz więcej
"Ibis styles"

Restauracja Atelier Sędziwoja to nowocześnie i elegancko urządzona, klimatyzowana sala, profesjonalna i życzliwa obsługa kelnerska oraz wyśmienite potrawy naszego Szefa Kuchni, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

zobacz więcej
"Imperial"

Imperial bez wątpienia jest jednym z ważniejszych punktów na mapie Nowego Sącza. Ta działająca od początku XX wieku (w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej) restauracja połączona z kawiarnią skupiała w sobie artystyczne życie miasta.

zobacz więcej
"Jacks Bar"

JACK'S BAR SOPOT to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu położone w samym sercu Monte Cassino. Typowo amerykański wystrój nawiązuje bezpośrednio do patrona tego Whisky Baru, samego Jack'a Daniel'sa.

zobacz więcej