Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Stacja Grochów"

Stacja Grochów powstała w odpowiedzi na rewolucję piwną jaka dzieje się na naszych oczach. To pierwsze takie miejsce na Pradze Południe, na warszawskim Grochowie gdzie można skosztować najznakomitszych polskich i zagranicznych piw rzemieślniczych.

Nasz doświadczony manager – Mateusz Owczarczyk dba o to aby każdy znalazł coś dla siebie. A więc spróbujecie u nas znakomitych i bardzo popularnych piw z gatunku IPA, AIPA czy APA, typu STAUT, piw pszenicznych i wielu innych.

Dla piwnych nowicjuszy proponujemy czeskie lagery oraz pilsy, natomiast dla Pań – przepyszne, belgijskie lambiki – KRIEK, CASSIS LUB FARO.

Ale Stacja to także smaczna kuchnia.

Naszą ofertę staramy się dopasować do serwowanych przez nas craftowych piw. I tak, znajdziecie u nas oryginalne kanapki jak PULLED PORK czy SALTY BEEF, hamburgery z sezonowanej wołowiny, pyszne sałatki jak CEZAR (mix sałat z kurczakiem marynowanym w jogurcie, pomidorem i sosem z anchois), makarony oraz dania na większy głód jak GROCHOWSKI SCHABOWY Z KOŚCIĄ. Na zakończenie biesiady proponujemy nasze autorskie desery, a wśród nich POLSKI CREME BRULLE Z OWOCOWYM MUSEM.

W tygodniu zapraszamy na Happy Hour. Od pon – pt w godz. 12-17 przygotowaliśmy dla Was rabat 20% na wszystkie dania z naszej karty.

Stacja Grochów to industrialne ale ciepłe i przyjazne miejsce. Miejsce idealne na niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi , urodziny, imprezę rodzinną, a także spotkanie firmowe.

Na Państwa życzenie przygotujemy smaczny i oryginalny catering. Bliższe informacje pod nr telefonu 500 090 025.

Serdecznie zapraszamy.

"Bobby burger" Stawki

zobacz więcej
"Bobby burger" Nowy Świat

zobacz więcej
"Familia" Pizzeria

Posiadamy szerokiej gamy menu, które znajduje się w albumie i w każdej chwili można z niego skorzystać, nawet aby złożyć zamówienie u nas w lokalu z dostawą do domu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gastronomii.

zobacz więcej
"Gruby benek"

Czy wiesz, że Gruby Benek już od 2005 r. serwuje prawdziwie królewską pizzę! Dlaczego jest taka królewska? Jako jedyna posiada doskonałej jakości składniki, podane w nieziemsko dużej ilości, na dwóch rodzajach mega pysznego ciasta.

zobacz więcej