Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Sphinx"

W Restauracjach Sphinx serwujemy dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. To największa sieć restauracji typu casual dining i jedna z najpopularniejszych marek restauracyjnych w Polsce. Pierwszy lokal został otwarty w 1995 roku, dziś działa ich blisko 100. Wprowadzone w tym roku nowe menu, zgodnie z hasłem marki – Mamy ten smak!, oferuje bogactwo smaków i różnorodność dań. Przyjazna, nieformalna atmosfera i jednolite standardy czynią z restauracji Sphinx doskonałe miejsce na różne okazje i spotkania rodzinne, w gronie przyjaciół czy biznesowe.

Sieć serwująca dania kuchni orientalnej i międzynarodowej, będąca okrętem flagowym grupy Sfinks Polska.
To największa sieć restauracji typu casual dining i jedna z najpopularniejszych marek restauracyjnych w Polsce. Pierwszy lokal został otwarty w 1995 roku.
Dziś działa ich blisko 100. Większość można znaleźć w centrach handlowych oraz przy największych ulicach miast Polski

"Bimbeer"

Najdłuższy 15 metrowy blat barowy na Dolnym Śląsku. 170 rodzajów whisky, 10 rodzajów absinthu. Ogromny wybór alkoholi z całego świata. Najlepsze drinki w całej Legnicy i okolic, robione na bazie najlepszych alkoholi z całego świata oraz 100% soków!

zobacz więcej
"Blue Cactus"

Jesteśmy restauracją amerykańską w segmencie casual specjalizująca się w kuchni Tex-Mex. Tex Mex jest kuchnią pogranicza Teksasu i północnego Meksyku. Jest jednym z bardziej popularnych tematów kulinarnych wśród Amerykanów, a od 20 lat również wśród Polaków.

zobacz więcej
"Klub park"

Witaj w Klub Park – najlepszej miejscówce na imprezy w pięknym mieście Warszawa! Jeśli interesują Cię kluby, gdzie zabawa trwa przez 7 dni w tygodniu, zajrzyj do nas. Działamy w samym sercu Pól Mokotowskich, czekając na Ciebie od poniedziałku do niedzieli. I tak od ponad 30 lat! Imprezy z klimatem? Cała Warszawa wybiera Klub Park

zobacz więcej
"Kotlet"

Kotlet to domowa mała restauracyjka położona w nadmorskiej miejscowości Sopot. Wnętrze i wystrój sprawiają że poczujesz się tutaj jak w domu. Specjalizujemy się przede wszystkim w tradycyjnej kuchni polskiej, ale można również skosztować u nas przepyszne dania.

zobacz więcej