Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Sapori Divini"

Sapori Divini mieści się na ul. Górnych Wałów 22 w Gliwicach. Znajduje się w piwnicy niedaleko gliwickiego Rynku. Lokal jest malutki, przytulny na ścianach goła cegła lub biały tynk, pod sufitem biegną rury, lampy są zrobione z butelek po winie. W rogu sali jest przyjemnie grzejący zmarznięte kości kominek, do którego kelner co chwilę dorzuca świeże polana – rozżarzone serce całej pizzerii. W naszej pizzerii znajdziecie pizze tworzoną z pasją. U nas pizza to nie kolejny produkt a sztuka kulinarna! Aby zrobić wyśmienitą prawdziwą włoską pizze potrzebne są trzy rzeczy: pasja, oryginalne włoskie produkty, piec do pizzy opalanym drewnem. U nas znajdziecie oryginalny ser, czyli włoską mozzarelle, szynka to autentyczna prosciutto cotto, oliwa to oliwa z oliwek extra vergine, salami to włoska spianata lub milano i dużo więcej… A najlepsza pizza może pochodzić tylko z tradycyjnego pieca. W naszej ofercie mamy również dostawę na telefon.

"Chmiel cafe"

CHMIEL CAFE CONSONNI to autorska kawiarnia, której powstanie wiąże się ze słabością jej założycieli do kawy i domowego ciasta oraz do belgijskiego piwa. Wielowiekowa tradycja warzenia tego trunku na terenach obecnej Belgii, niespotykana różnorodność gatunków, złożoność smaków i aromatów zaskakuje każdego, kto się z nim zetknie.

zobacz więcej
"Le Scandale"

Gdy brakuje Ci pomysłów na zagospodarowanie wieczoru, my zaprosimy Cię do pełnej pozytywnych emocji zabawy. Z nami poopalasz się pod egzotycznymi palmami w ramach beach party i poznasz gorące latynoskie tańce czy tajniki portugalskiej kuchni.

zobacz więcej
"Loft"

Międzynarodowy team, pod czujnym okiem Szefa kuchni skomponuje dla ciebie danie, w którym zaklęte zostały smaki każdego z kontynentów. Odważnie, nie mniej rozsądnie łączymy tradycję z nowoczesnością, kuchnię azjatycką z śródziemnomorską, podkreślając tę niezwykłą fuzję szczyptą polskiego akcentu.

zobacz więcej
"Red Inn"

Restauracja THE RED INN to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu spotkań i uroczystości w gronie najbliższych. Obiekt jest zlokalizowany w centrum Gdańska przy ulicy Piwnej gdzie panuje niezwykły klimat Starego Miasta.

zobacz więcej