Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Sami swoi"

W starej 80-letniej kamienicy przy Grochowskiej pomiędzy ul.Terespolską a Podskarbińską mieści się unikalne miejsce na Grochowie – KNAJPA SAMI SWOI.

Bywa tu tłoczno i gwarno, bywa też spokojnie i romantycznie – atmosferę tego miejsca tworzą nasi goście.

Klimat starego Praskiego szynku – można tu usiąść wygodnie i rozmarzyć się w blasku kominka.

Wchodząc z ulicy macie państwo do wyboru dwie salki – dla palących z kominkiem oraz salę dla niepalących. Oprócz stałego menu które jest mieszanką kuchni polskiej i włoskiej znajdziecie tu państwo codziennie zmieniane danie dnia w promocyjnej cenie za zestaw.

Zapraszamy

"Fajna Ukrajna"

Zapraszamy do restauracji Fajna Ukrajna, gdzie spróbujecie Państwo prawdziwie ukraińskiej kuchni, którą stworzyliśmy z tęsknoty kulinarnej za daniami z naszych rodzinnych domów.

zobacz więcej
"El Poco"

Tequila! Salsa! Amigos! Fiesta! Prawdziwa meksykańska przygoda, której nigdy nie zapomnisz. W El Popo najważniejsza jest atmosfera. Wieczorami jest tu szczególnie gorąco. Rozbawieni ludzie domagają się kolejnej tequili rápido i margarity...

zobacz więcej
"Galicja"

Restauracje kresowa w centrum przy manufakturze serwująca dania kuchni wschodniej. Galicja znajduje się w centrum handlowo-usługowym Manufaktura, w alejce przy Pałacu Poznańskiego prowadzącej do ulicy Ogrodowej.

zobacz więcej
"Kij"

KIJ multitap bar to pierwszy lokal w Łodzi, który łączy rzemieślnicze piwo oraz koktajle z nalewaka! Funkcjonujemy w pałacyku przy ulicy Jaracza 45. Serdecznie zapraszamy fanów dobrych trunków oraz ciekawych wydarzeń muzycznych!

zobacz więcej