Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Piwowar"

Największy sklep z piwem w Warszawie. 400 etykiet, 18 kranów. Piwa rzemieślnicze i regionalne, a także cydr oraz wina. Możliwość degustacji na miejscu.

"Bali cafe"

Bali Cafe & Dim Sum House. A zaczęło się od wyprawy... Słynny podróżnik Witold Gawlikowski oczarowany Wyspą Bali postanowił przenieść jej część do Warszawy. I tak powstały orientalne kawiarnie „Bali Cafe & Dim Sum House” w CH Złote Tarasy oraz w CH Blue City.

zobacz więcej
"Chmiel cafe"

CHMIEL CAFE CONSONNI to autorska kawiarnia, której powstanie wiąże się ze słabością jej założycieli do kawy i domowego ciasta oraz do belgijskiego piwa. Wielowiekowa tradycja warzenia tego trunku na terenach obecnej Belgii, niespotykana różnorodność gatunków, złożoność smaków i aromatów zaskakuje każdego, kto się z nim zetknie.

zobacz więcej
"La barraca"

Restauracja z ogródkiem na terenie kortów tenisowych. Proponuje swoim Gościom zarówno bogatą kartę dań kuchni fusion oraz zbilansowane posiłki dla sportowców.

zobacz więcej
"Lodowy domek"

Coffee and Drinks

zobacz więcej