Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Piw Paw" Beer Heaven

PiwPaw Beer Heaven to prawdziwy raj dla miłośników piwa.

W pięknej kamiennicy na Foksal czeka na Was 95 kranów z dobrym piwem: IPA, AIPA, RIS, stout, porter, piwa smakowe- znajdźcie swoje ulubione.

Do tego pyszna pizza na cienkim cieście z dodatkiem chmieli amerykańskich.

A w podziemiach, po przejściu przez starą szafę, traficie do Po Drugiej Stronie Lustra- pierwszego multitapu w Warszawie serwującego piwo i drinki w zupełnie dekadenckiej atmosferze.

"Loft"

Międzynarodowy team, pod czujnym okiem Szefa kuchni skomponuje dla ciebie danie, w którym zaklęte zostały smaki każdego z kontynentów. Odważnie, nie mniej rozsądnie łączymy tradycję z nowoczesnością, kuchnię azjatycką z śródziemnomorską, podkreślając tę niezwykłą fuzję szczyptą polskiego akcentu.

zobacz więcej
"Piw Paw" Mazowiecka

W sercu imprezowej Warszawy, na ulicy która nigdy nie zasypia, pojawił się PiwPaw. Piwo leje się z 65 kranów, do tego drinki i twarde alkohole, czego chcieć więcej?

zobacz więcej
"Piw Paw" Parkingowa

Pierwszy PiwPaw, otworzony wbrew zdrowemu rozsadkowi i mimo czarnych wizji, bo ponoć nikt nie potrzebuje dużego wyboru piwa. Udowodniliście, że to bzdura i chcecie poznawać nowe smaki, a także cenicie dobre piwo - za to Wam dziękujemy. Miejsca nie jest dużo, ale za to jesteśmy dla Was otwarci 24 h na dobę, praktycznie cały rok.

zobacz więcej
"Red bike"

Miejsce w którym każdy podróżnik niezależnie czy przyjedzie rowerem czy też nie, poczuje się wyśmienicie!

zobacz więcej