Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Pepe Werde" Tawerna

Tawerna Pepe Verde powstała w roku 2006 i jest efektem zamiłowania właściciela zarówno do żeglarstwa, jak i do dobrej kuchni. Staraliśmy się, aby nasi Drodzy Goście czuli się u nas, jak na pokładzie prawdziwego jachtu. Pod sufitem zamontowaliśmy oryginalny fragment żagla z katamaranu “Warta Polpharma”, który pod komendą kpt. Romana Paszke brał udział – jako pierwszy i na razie jedyny polski jacht – w regatach wokół Ziemi The Race 2000.

Na jednej ze ścian jest rozpięta – również oryginalna – flaga bitewna z “Łódki Bols”, znanej (oprócz osiągnięć żeglarskich) z niekonwencjonalnej reklamy pewnej…..łódki.

Cały lokal jest dla niepalących.

Dla gości, którzy mają nasze czarne klubowe karty, zbudowaliśmy replikę kabiny kapitańskiej. Została wykonana przez firmę szkutniczą “Janukowicz Jacht” z prawdziwych materiałów używanych do wykańczania wnętrz luksusowych jachtów.

Jest to pomieszczenie zbudowane na wzór mesy. Znajduje się na parterze i jest oddzielone od pozostałej części lokalu, dzięki czemu można tam spokojnie porozmawiać i bez świadków omówić sprawy biznesowe albo prywatne.

Godziny otwarcia Tawerny Pepe Verde: