Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Montownia smaków"

Takes Reservations, Walk-Ins Welcome, Good For Groups, Good For Kids, Take Out, Catering, Waiter Service and Outdoor Seating

"Jaś i Małgosia"

Klubokawiarnia organizuje spotkania tematyczne i dni piw z danych regionów. Witajcie na stronie Klubokawiarni Jaś & Małgosia! To bajka dla dorosłych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wystartowaliśmy w listopadzie 2014 r.

zobacz więcej
"Klukowka"

Ukraińska restauracja na Muranowie serwująca kulinarną podróż po wschodzie. Niewielka restauracja z kuchnią wschodnią prowadzona przez rodzinę z Kazachstanu, w którym mieszka ponad 100 różnych narodowości. Kuchnia, którą proponujemy jest esencją narodowego tygla zamieszkującego nie tylko Kazachstan...

zobacz więcej
"Bobby burger" Solidarności

zobacz więcej
"TGI Fridays"

Restaurację Fridays w Warszawie otworzyliśmy w 1998 roku. Od grudnia 2015 roku zapraszamy Państwa do naszego nowego wnętrza, pełnego nowej energii, świeżości i niepowtarzalnych smaków płynących z nowej karty dań i drinków.

zobacz więcej