Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Mazury sport club"

W restauracji króluje bogactwo smaków i aromatów. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniami i preferencjami. Zapewniamy elegancki, dostosowany do rodzaju uroczystości wystrój sali oraz fachową obsługę. Bogata oferta gastronomiczna bazuje na regionalnych tradycjach i lokalnych produktach pochodzących z Mazur. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniami i preferencjami. Oferujemy również pomoc w wyborze oprawy muzycznej i artystycznej. Przestronna restauracja może pomieścić 150 gości.

"Stara Warszawska"

Pełny uroku lokal w centrum Olsztyna oferujący bardzo duży wybór piw polskich i europejskich: od Litwy i Ukrainy, poprzez Niemcy i Czechy, aż do klasycznych Belgijskich trunków.

zobacz więcej
"Gruby benek"

Czy wiesz, że Gruby Benek już od 2005 r. serwuje prawdziwie królewską pizzę! Dlaczego jest taka królewska? Jako jedyna posiada doskonałej jakości składniki, podane w nieziemsko dużej ilości, na dwóch rodzajach mega pysznego ciasta.

zobacz więcej
"Red Inn"

Restauracja THE RED INN to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu spotkań i uroczystości w gronie najbliższych. Obiekt jest zlokalizowany w centrum Gdańska przy ulicy Piwnej gdzie panuje niezwykły klimat Starego Miasta.

zobacz więcej
"Hilton"

Daj się zaprosić do wyjątkowego świata wykwintnych dań serwowanych w restauracji Mercato w Gdańsku. Aby urozmaicić Państwu smaki, menu podstawowe przechodzi transformację cztery razy w roku zgodnie z kalendarzowymi porami roku.

zobacz więcej