Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Mała Ukraina"

W Małej Ukrainie posmakujemy wielu specjałów zza wschodniej granicy. Tamtejsza kuchnia bazuje na daniach z ziemniaków i kiszonych warzyw, pierogach oraz zupach. – U nas smakuje tak, jak w rodzinnym domu na Ukrainie – zachęcają właściciele.

"Taco Mexicano"

Restauracja Taco Mexicano specjalizuje się w kuchni Meksykańskiej oraz Tex-Mex powstałej w wyniku fuzji kuchni meksykańskiej i amerykańskiej. Kuchnia meksykańska jest wyjątkowa: aromatyczna, kolorowa, pełna fantazji. Niesamowita różnorodność smaków rozpali zmysły każdego poszukiwacza nowych wrażeń kulinarnych.

zobacz więcej
"The live act bar"

LAB (Live Act Bar) -- wymyślona przez dwoje przyjaciół i wsparta przez setkę znajomych przestrzeń zaawansowanej muzyki elektronicznej i trochę fajniejszego alkoholu. Otwarte dla otwartych.

zobacz więcej
"TOMI" Kino - Teatr

Pub z kinem i ogródkiem. Kino Tomi otwarto na Wielkanoc 1926 r. Pierwotnie nosiło nazwę Kinematograf Miejski. Nazwę tę stosowano zamiennie z Kinematografem Oświatowym. Na widowni było miejsce dla 700 osób.

zobacz więcej
"Trzy kolory"

Do Trzech Kolorów zapraszamy wszystkich, którzy lubią nieoczywiste połączenia, a przy okazji chcieliby zjeść smacznie i zdrowo w niezobowiązującej atmosferze. Tutaj nie boimy się odważnych zestawień, zarówno na talerzu jak i w otoczeniu.

zobacz więcej