Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Makahiki"

MAKAHIKI to klub w centrum Sopotu, dedykowany młodym ludziom lubiącym aktywne życie i dobrą zabawę! Graja u nas najlepsi Dje z całej Polski, dzięki którym parkiet zawsze jest pełen! Najwyższej klasy barmani dbają, by naszym gościom nigdy niczego nie brakowało, a niebanalny wystrój zapewnia wrażenie nieprzerwanie trwającego lata! 🙂

"Bobby burger" Woronicza

zobacz więcej
"Chłopskie jadło" Dębiecka

Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej.

zobacz więcej
"Jaś i Małgosia"

Klubokawiarnia organizuje spotkania tematyczne i dni piw z danych regionów. Witajcie na stronie Klubokawiarni Jaś & Małgosia! To bajka dla dorosłych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wystartowaliśmy w listopadzie 2014 r.

zobacz więcej
"Litewski dom"

Zapraszamy w kulinarną podróż po Litwie w jedynej w Szczecinie restauracji z litewską kuchnią. Litewski Dom przyciąga ciepłą i rodzinną atmosferą. Nie wyjeżdżając na Litwę, można tu spróbować prawdziwie litewskich potraw.

zobacz więcej